Cennik - lepszy start

Idź do spisu treści

Menu główne

Cennik

Cena zawsze odgrywa znaczącą rolę podczas wyboru wykonawcy danej usługi. Zwłaszcza tak poważnego projektu, jakim jest praca licencjacka, magisterska czy jakakolwiek inna praca naukowa. Dlatego też u Nas ceny zawsze są podawane na początku współpracy i w trakcie jej trwania nie ulegają zmianie, chyba że na korzyść Klienta.

Koszt jednej znormalizowanej strony (dla wszelkich tekstów wzorcowych, na które termin wynosi ponad 7 dni) wynosi 27 zł.
Koszt jednej znormalizowanej strony (dla wszelkich tekstów wzorcowych, na które termin wynosi mniej niż 7 dni) waha się od 27-30 zł.
Cena 30 zł za stronę jest najwyższą w Naszej firmie. No dobra nie najwyższą, bo teksty, które mają być napisane w ten sam dzień lub na dzień kolejny są negocjowane osobiście, a doktoraty to już w ogóle zupełnie inna bajka;).

Koszt strony jest dla tekstu znormalizowanego, czyli marginesy 2,5 z każdej strony, czcionka TNR 12 przy interlinii 1,5.


Dodatkowo oferujemy również:
Opracowanie bibliografii z przypisów – 50 zł (niezależnie od ilości stron);
Scalenie pracy pod wydruk – koszt od 50 do 100 zł – w zależności od ilości pracy;
Poprawki pracy (techniczne i merytoryczne) – są one wyceniane zawsze indywidualnie;
Korepetycje – 30 zł/godzina;
Raport antyplagiatowy – koszt to 12 zł za każde rozpoczęte 10 stron znormalizowanego tekstu;
Zmiana/konwertowanie/dopisanie przypisów – 2 zł za przypis.

Do pracy zawsze dołączany jest raport antyplagiatowy, który jest w cenie napisanego tekstu. Bibliografia oraz wszelkie inne spisy są wpisane w koszt strony. Tak samo jak scalenie pracy w przypadku opracowywania całej pracy.

Oraz inne prace w zależności od indywidualnych wymagań Klienta.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego